Design Larrea Studio
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Sezonowy basen zewnętrzny |
| Spa i relaks Solarium | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Ulokowany w dzielnicy Recoleta Design Larrea Studio Buenos Aires oferuje zakwaterowanie 3 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Kładka Puente de la Mujer. 1-pokojowy apartament oferuje taras oraz zewnętrzny basen.
Apartament o powierzchni 50 m² oferuje możliwość zwiedzania takich miejsc jak MALBA – Muzeum Sztuki Latynoamerykańskiej w Buenos Aires w odległości 10 min samochodem od obiektu, oraz Państwowe Muzeum Sztuk Pięknych w Buenos Aires - w niewielkiej odległości od obiektu. Design Larrea Studio ma pierwszorzędną lokalizację zaledwie 250 m od stacji metra Santa Fe - Carlos Jauregui. El Obelisco znajduje się 25 min pieszo od obiektu.
W obiekcie zaprojektowano 1 łazienkę. Dostępne są również suszarka i ręczniki.
Ten apartament jest wyposażony w kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw. Ten apartament leży w niewielkiej odległości od najbliższego przystanku autobusowego Hospital Aleman. Odpoczywającym apartament oferuje solarium.
- Lokalne atrakcje
- 9 de Julio Avenue2,4 km
- Avenida de Mayo2,6 km
- Cementerio de la Recoleta900 m
- Plaza de Mayo3,1 km
- Teatr Colon1,8 km
- Catedral Metropolitana3 km
- Plaza Serrano2,8 km
- Lotniska
- Lotnisko Jorge Newbery7 km
- Stacje kolejowe
- Once Station1,8 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Sejf depozytowy
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Sezonowy basen zewnętrzny
- Słoneczny taras
- Sprzęt do barbeque
- Solarium
Usługi
- Pralnia
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Minibar
- Kącik dzienny
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Odtwarzacz CD
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Design Larrea Studio?
Na miejscu Goście Design Larrea Studio mogą zrelaksować się korzystając z solarium. - ❓
Czy korzystanie z Wi-Fi w Design Larrea Studio jest płatne?
Design Larrea Studio zapewnia Wi-Fi, z którego można korzystać za darmo. - ❓
Czy Design Larrea Studio obejmuje kuchnię?
Tak, Design Larrea Studio wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik. - ❓
Czy ten apartament ma basen?
Ten apartament dysponuje basenem na dachu. - ❓
Czy apartament jest w niewielkiej odległości od dworca kolejowego?
Apartament oddalony jest o 25 min spacerem od Once.